Nie trać czasu! Zadzwoń i poznaj koszty wyceny!        502 516 691
A A A

Wycena Nieruchomości Legionowo

Oferujemy usługi wyceny nieruchomości w Legionowie – nasza firma Wycena Nieruchomości Anna Krasowska zapewnia kompleksową i fachową obsługę wtedy, gdy potrzebny jest rzetelnie wykonany operat szacunkowy.

Celem wyceny nieruchomości jest uzyskanie dokładnych informacji na temat jej wartości. Przeprowadzana jest ona w szeregu przypadków, gdy dane te wymagane są przez różne instytucje, a także w celach realizacji transakcji nieruchomości. Za przygotowanie wyceny odpowiedzialni są rzeczoznawcy majątkowi – specjaliści posiadający odpowiednie uprawnienia w przygotowywaniu wycen na zamówienie.

Oferta wycen nieruchomości

Nasza firma Wycena Nieruchomości Anna Krasowska wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom wszystkich Klientów, których interesuje wycena mieszkania, domu, działki oraz innych nieruchomości. Do Państwa dyspozycji jesteśmy w Legionowie, a także okolicznych miejscowościach. Dzięki szerokiemu doświadczeniu oraz znajomości lokalnych rynków nasze wyceny nieruchomości są wiarygodne i miarodajne.

Oferujemy usługi w następującym zakresie:Nasze usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych oraz do przedsiębiorstw. Nasz rzeczoznawca nieruchomości będzie mógł przeprowadzić dla Państwa wycenę w różnych przypadkach, gdy wymagany jest operat szacunkowy – dokument ten posiada moc prawną, dlatego też ma szerokie zastosowanie.

Przeprowadzamy wyceny nieruchomości dla celów:

  • transakcji nieruchomości – kupna lub sprzedaży
  • kredytowych i bankowych – w celu otrzymania kredytu hipotecznego z zabezpieczeniem w postaci nieruchomości, gdy niezbędny jest operat szacunkowy mieszkania lub innej nieruchomości
  • przeprowadzenia podziału majątku, na przykład przy rozwodach
  • skarbowo-podatkowych – w przypadku spadków, darowizn
  • określenia i aktualizacji opłat za użytkowanie wieczyste
  • ustalenia wartości środków trwałych do amortyzacji
  • przekształceń użytkowania wieczystego w prawo własności
  • i w innych celach na zamówienie klienta

Wycena Nieruchomości LegionowoDo każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – nasz rzeczoznawca nieruchomości jest w stanie przygotować dla Państwa dokładny dokument odzwierciedlający aktualną cenę danej nieruchomości będącej przedmiotem wyceny. Przygotowujemy analizy rynku nieruchomości, dokładnie sprawdzamy dokumentację i przekazujemy dokładne operaty szacunkowe – także w przyspieszonym terminie, gdy Klient potrzebuje ich jak najszybciej.

Wycena nieruchomości w Legionowie – zapraszamy!


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie wyceny nieruchomości na rynku warszawskim oraz okolicznych miejscowości. Nasz rzeczoznawca jest stale do Państwa dyspozycji, gdy potrzebują Państwo wyceny nieruchomości – działamy od godzin porannych do wieczornych.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt – odpowiemy na Państwa zapytania i umówimy się na dogodny termin wykonania usługi.

Anna Krasowska – Wycena Nieruchomości Legionowo – zapraszamy serdecznie do wybrania naszych usług!