Nie trać czasu! Zadzwoń i poznaj koszty wyceny!        502 516 691
A A A

Wycena Działki Warszawa

Wycena działki – Warszawa W celu przygotowania wyceny działki konieczne jest zwrócenie się do rzeczoznawcy majątkowego. Jeżeli potrzebują Państwo operat szacunkowy dotyczący wartości działki, w takiej sytuacji warto skontaktować się z naszą firmą Anna Krasowska Wycena Nieruchomości – zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie!

Określenie wartości działki budowlanej, rolnej czy też rekreacyjnej konieczne jest w celach sprzedaży i kupna nieruchomości, ale również obliczenia podatku czy podziału. Informacje dotyczące wartości wymagane są między innymi przez banki oraz inne instytucje, na przykład Urzędy Skarbowe.

W naszej firmie Anna Krasowska Wycena Nieruchomości prowadzimy usługi wyceny nieruchomości w Warszawie oraz w okolicznych miejscowościach. Nasza oferta to także wycena działki w Warszawie – kierujemy ją zarówno do klientów indywidualnych chcących dowiedzieć się, jaka jest wartość posiadanych przez nich gruntów, jak i również do firm oraz instytucji.

Wycenę działek prowadzimy w celach:

  • podziału majątku
  • sprzedaży, zamiany lub zakupu nieruchomości
  • ubezpieczenia nieruchomości
  • ustalenia podatku od spadku lub darowizny
  • zabezpieczenia kredytu bankowego
  • zniesienia współwłasności
  • wyznaczenia należności za wyłączenie z produkcji gruntu rolnego albo leśnego
  • oraz w innych celachPrzy wycenie bierzemy pod uwagę szereg czynników, które pozwalają nam na uzyskanie najbardziej rzetelnego operatu szacunkowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży na rynku stołecznym i znamy również rynki nieruchomości okolicznych powiatów, co powoduje, że nasze wyceny są miarodajne.

 

Wycena Działki Warszawa

 

Wycena działki w Warszawie – zapraszamy do wybrania naszych usług!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży wyceny nieruchomości i naszym klientom zapewniamy obsługę stale na najwyższym poziomie. Posiadamy wszelkie potrzebne uprawnienia do prowadzenia wyceny nieruchomości i stale się doskonalimy, aby dawać naszym klientom pełne zadowolenie ze współpracy.

Dużą zaletą naszej firmy są długie godziny otwarcia – dzięki temu nie muszą Państwo brać urlopu w pracy lub zwalniać się wcześniej, aby skorzystać z naszej pomocy. Nasze biuro otwarte jest od godziny 8:00 aż do godziny 20:00, dlatego też w tym czasie jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji. Istnieje także możliwość wykonania przyspieszonego operatu szacunkowego, gdy zależy Państwu na czasie.

W razie dodatkowych pytań związanych z wyceną działek w Warszawie zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Odpowiemy na nie wyczerpująco i będziemy mogli umówić się z Państwem na najbardziej dogodny termin wykonania usługi.

Anna Krasowska Wycena Nieruchomości – wycena działki Warszawa – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!