Nie trać czasu! Zadzwoń i poznaj koszty wyceny!        502 516 691
A A A

Wycena Mieszkania Warszawa

Wycena mieszkania – Warszawa W celu poznania realnej wartości mieszkania konieczne jest skorzystanie z pomocy rzeczoznawcy majątkowego. Specjalista ten będzie mógł przygotować dla Państwa operat szacunkowy, który jest dokumentem posiadającym moc prawną. Gdy szukają Państwo specjalistów w zakresie wyceny mieszkania w Warszawie, jesteśmy do usług!

Nasza firma Anna Krasowska Wycena Nieruchomości posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wyceny nieruchomości. Klientom oferujemy również usługę wyceny mieszkań w Warszawie oraz w okolicznych miejscowościach w województwie mazowieckim. U nas do Państwa dyspozycji są najlepsi rzeczoznawcy majątkowi gotowi do pomocy także wtedy, gdy liczy się czas i dokument potrzebny jest jak najszybciej. Wycenę nieruchomości wykonuje się w celu ustalenia jej wartości – dokument potwierdzający wartość mieszkania to operat szacunkowy. Posiada on moc prawną i może być przedstawiony w firmach czy instytucjach – nie można wykorzystać żadnego innego dokumentu w celu określenia wartości nieruchomości.

Wycena mieszkania może być przeprowadzona w celu:

  • zabezpieczenia kredytu bankowego
  • sprzedaży, zamiany lub zakupu nieruchomości
  • podziału majątku
  • ubezpieczenia nieruchomości
  • ustalenia podatku od spadku lub darowizny
  • wydzielenia samodzielności lokali mieszkalnych i użytkowych
  • zniesienia współwłasności
  • oraz w innych celach

Wycena Mieszkania WarszawaWycena nieruchomości odbywa się z wykorzystaniem jednej z kilku metod – w przypadku mieszkań wartość nieruchomości jest oceniana głównie z wykorzystaniem metody porównawczej, która polega na porównaniu cen wcześniej uzyskanych za nieruchomości na rynku w danej lokalizacji. Oczywiście, rzeczoznawca majątkowy bierze pod uwagę także szereg innych czynników, dlatego też wartość wyceny może odbiegać od średnich cen rynkowych.

Wycena mieszkań w Warszawie – jesteśmy do usług!

Nasza firma Anna Krasowska Wycena Nieruchomości prowadzi usługi wyceny nieruchomości już od lat – specjalizujemy się w rynku mieszkań i pomagamy naszym Klientom w szybkim uzyskaniu operatu szacunkowego. Zasięg naszego działania obejmuje całą stolicę i okoliczne powiaty, dlatego jeżeli potrzebna jest wycena mieszkania w Warszawie, w a takim przypadku jesteśmy całkowicie do Państwa usług. Pracujemy w godzinach od 8:00 do 20:00, dlatego też można skontaktować się z nami praktycznie przez cały dzień. Również istnieje możliwość wykonania wyceny w trybie przyspieszonym w terminie ustalonym z góry z Klientem.

Anna Krasowska Wycena Nieruchomości – wycena mieszkania Warszawa – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!