Nie trać czasu! Zadzwoń i poznaj koszty wyceny!        502 516 691
A A A

Wycena domu w Warszawie

W celu sprzedaży, kupna, podziału czy też ubezpieczenia – wyceny domów przeprowadzane są w szeregu przypadków. Aby otrzymać rzetelną wycenę, konieczne jest skontaktowanie się z rzeczoznawcą majątkowym, który będzie mógł przeprowadzić ją dokładnie i następnie przekazać w formie dokumentu urzędowego – operatu szacunkowego.

Samodzielne określenie wartości nieruchomości, które miałoby moc prawną, nie jest możliwe. W tej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest udanie się do rzeczoznawcy majątkowego, dlatego jeżeli potrzebują Państwu wycenę domu w Warszawie czy w okolicznych miejscowościach, należy skorzystać z ofert firm, które specjalizują się w tym zakresie, na przykład naszej firmy Anna Krasowska Wycena Nieruchomości

Wycena domu odbywa się zwykle na podstawie analizy rynku nieruchomości w danej lokalizacji oraz sprawdzeniu samego obiektu w celu sprawdzenia jego wartości. Rzeczoznawca majątkowy przygotowuje następnie na tej podstawie operat szacunkowy, który może być przekazany jako dokument o mocy prawnej, na przykład do banku, sądu, Urzędu Skarbowego.

Przeprowadzamy wyceny domów w następujących celach:  • podziału majątku
  • sprzedaży, zamiany albo zakupu nieruchomości
  • ubezpieczenia nieruchomości
  • ustalenia podatku od spadku lub darowizny
  • wydzielenia samodzielności lokali mieszkalnych
  • zabezpieczenia kredytu bankowego
  • zniesienia współwłasności
  • oraz w innych celach

Wycena Nieruchomości - DomówZapraszamy do wyceny domu w Warszawie z naszą firmą!Gdy szukają Państwo dobrych rzeczoznawców nieruchomości, którzy będą mogli wykonać wycenę domu w Warszawie, zapraszamy do wybrania naszych usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i doskonale znamy lokalny rynek zarówno stołeczny, jak i także okolicznych miejscowości, dlatego jeżeli chcą Państwo otrzymać wycenę domu w takich miejscowościach jak Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Otwock, Legionowo czy Pruszków, także jesteśmy do dyspozycji.

Świadczymy usługi od rana do wieczora – jesteśmy otwarci do godziny 20:00, dlatego nie muszą Państwo wcześniej zwalniać się z pracy bądź brać urlopu, aby skorzystać z naszych usług. Zapewniamy jednocześnie terminowość realizacji wycen i jesteśmy w stanie przygotować je też w trybie przyspieszonym, gdy zależy Państwu bardzo na czasie.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z prowadzonymi przez nas usługami jesteśmy gotowi do odpowiedzi – nasz rzeczoznawca majątkowy wyjaśni wszystkie kwestie i umówi się także z Państwem na dogodny termin wykonania usługi wyceny.

Anna Krasowska Wycena Nieruchomości – wycena domu Warszawa – zachęcamy do skorzystania z naszych usług wyceny nieruchomości!