Nie trać czasu! Zadzwoń i poznaj koszty wyceny!        502 516 691
A A A

Wycena Nieruchomości Pruszków

Firma Wycena Nieruchomości Anna Krasowska prowadzi kompleksowe usługi wyceny nieruchomości w Pruszkowie oraz okolicznych miejscowościach. Jeżeli potrzebują Państwo rzetelnej pomocy rzeczoznawcy majątkowego, pozostajemy do usług.

Wycena nieruchomości jest postępowaniem, które prowadzone jest w celu określenia wartości danej nieruchomości. Usługę wykonuje rzeczoznawca majątkowy, który posiada w tym zakresie odpowiednie wykształcenie oraz wiedzę i doświadczenie, aby na tej podstawie móc dokładnie określić jej obecną wartość.

Naszym Klientom oferujemy usługi wyceny nieruchomości w Pruszkowie i w okolicznych miejscowościach. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, zapewniamy im kompleksową i fachową obsługę. Wyróżnia nas również terminowość realizacji wycen oraz przystępne ceny świadczenia usług, które ustalane są indywidualnie i są bardzo konkurencyjne na lokalnym rynku.

Nasza oferta to między innymi:Swoje usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych – osób prywatnych, jak i również do przedsiębiorstw oraz instytucji chcących zlecić przeprowadzenie wyceny nieruchomości. Przygotowany przez nas operat szacunkowy może być podstawą prowadzenia różnych czynności, przykładowo ubiegania się o kredyt czy w przypadku wystawienia sporów z organami podatkowymi.

 

Wycena nieruchomości prowadzona jest dla potrzeb:

  • transakcji nieruchomości – sprzedaży lub nabycia
  • kredytobiorców i banków – w celu uzyskania kredytu hipotecznego, gdy wymagany jest operat szacunkowy mieszkania lub innej nieruchomości
  • skarbowo-podatkowych – w przypadku spadków, darowizn
  • przeprowadzenia podziału majątku
  • określenia i aktualizacji opłat za użytkowanie wieczyste
  • przekształceń użytkowania wieczystego w prawo własności
  • ustalenia wartości środków trwałych do amortyzacji
  • oraz w innych celachKażda przeprowadzona przez naszą firmę wycena nieruchomości odpowiada aktualnym przepisom prawnym, jest bardzo dokładna i uwzględnia wszystkie zmienne, które kształtują jej wartość. Przeprowadzany analizy rynku, które mają na celu sprawdzenie koszty podobnych nieruchomości, pod uwagę bierzemy lokalizację, stan techniczny budynku, w tym materiały, z których został wykonany. Po zakończeniu prac przekazujemy Klientowi dokument potwierdzający wycenę – operat szacunkowy. Zawarte w nim informacje posiadają moc prawną.

 

Wycena Nieruchomości Pruszków

 

Wycena nieruchomości w Pruszkowie – zapraszamy!Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wyceny nieruchomości różnych typów. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia oraz doświadczenie w sporządzaniu wycen różnych rodzaju nieruchomości.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, zawsze pozostajemy do dyspozycji. Nasz rzeczoznawca nieruchomości odpowie na wszystkie z nich wyczerpująco i będzie mógł umówić się z Państwem na wykonanie usługi w najbardziej dogodnym terminie.

Anna Krasowska – Wycena Nieruchomości Pruszków – zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług!