Nie trać czasu! Zadzwoń i poznaj koszty wyceny!        502 516 691
A A A

Wycena Nieruchomości Otwock

Świadczymy usługi wyceny nieruchomości w Otwocku i okolicznych miejscowościach. Naszym klientom zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę w celu uzyskania wiarygodnych operatów szacunkowych dla mieszkań, domów, lokali użytkowych, działek, gruntów i innych nieruchomości.

Wycena nieruchomości jest procedurą, której głównym celem jest uzyskanie informacji dotyczących aktualnej wartości danej nieruchomości. Za sporządzenie wyceny odpowiedzialny jest rzeczoznawca majątkowy – specjalista posiadający odpowiednie wykształcenie oraz uprawnienia do świadczenia usług w tym właśnie zakresie. Rzeczoznawca przygotowuje operat szacunkowy – jest to dokument posiadający moc prawną i wymagany przez wiele instytucji w celu określenia wartości nieruchomości.

Nasza firma Wycena Nieruchomości Anna Krasowska zajmuje się świadczeniem usług w zakresie wyceny nieruchomości już od lat. Działamy przede wszystkim w Warszawie oraz w okolicznych miejscowości, między innymi w Otwocku. Dobrze znamy lokalny rynek, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Nasza oferta obejmuje usługi takie jak:
Świadczone przez nas usługi skierowane są zarówno do Klientów indywidualnych, jak i również biznesowych oraz do instytucji. Dostarczony przez naszą firmę operat szacunkowy mieszkania, domu, działki czy innej nieruchomości pozwoli Państwu prowadzenie działań w poniższym zakresie.

 

Wyceny nieruchomości przygotowujemy w celu:

 

  • sprzedaży lub zakupu nieruchomości
  • przy kredytach hipotecznych dla zabezpieczenia wierzytelności kredytodawców
  • postępowań spadkowych i darowizn
  • podziału majątku
  • niesienia współwłasności
  • określenia i aktualizacji opłat za użytkowanie wieczyste
  • uzyskania odszkodowań i rekompensat
  • ustalania wartości początkowej środków trwałych dla celów amortyzacji
  • i w innych celach

Wycena Nieruchomości OtwockKażda wycena nieruchomości przygotowywana przez naszą firmę jest rzetelna i wiarygodna. Jesteśmy w stanie wykonać również wyceny nieruchomości w przyspieszonym tempie – jeżeli potrzebują Państwo dokumentu jak najszybciej, w takim przypadku jesteśmy w stanie dostarczyć go bezzwłocznie.

Wycena nieruchomości w Otwocku – zapraszamy!


Nasza firma prowadzi wyceny nieruchomości już od lat w Warszawie oraz w innych miejscowościach w województwie mazowieckim, w tym w Otwocku. U nas do Państwa usług są najlepsi rzeczoznawcy majątkowi posiadający wieloletnie doświadczenie w branży i podchodzący do każdego zlecenia indywidualnie, co gwarantuje profesjonalną i kompleksową obsługę niezależnie od zakresu zlecenia.

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi usługami wyceny nieruchomości, jesteśmy zawsze do dyspozycji i odpowiemy na nie wyczerpująco. Nasz rzeczoznawca nieruchomości będzie mógł również umówić się z Państwem na najbardziej dogodny termin wykonania wyceny – jesteśmy dostępni od godzin porannych aż do wieczornych.

Anna Krasowska – Wycena Nieruchomości Otwock – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!